طرح مشاوره EDU GOLD

| ظرفیت محدود!

ورود | ثبت نام

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg1.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg2.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg3.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecopy() expects parameter 2 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0
captcha

طرح مشاوره تحصیلی اجو جم (EDU GEM)

طرح مشاوره تحصیلی اِجو جِم (edu gem) با مربیگری حامد مظفری نیا ویژه دانش آموزانیست که در سال تحصیلی خود می‌خواهند تغییر چشم‌گیری رقم بزنند و هدفی فراتر از رتبه شدن داشته باشند. ما در مجموعه زندگی برازنده من طرح های مشاوره تحصیلی مختلفی را برای شما دانش اموزان عزیز تعریف کردیم که بنا به نیاز و بودجه خود میتوانید از آنها استاده کنید.

جلسات مشاوره حضوری یا آنلاین (به انتخاب شما)
برنامه ریزی درسی شخصی سازی شده
برنامه ریزی شخصی
گزارش کار شبانه
گزارش گیری شبانه
تحلیل آزمون های آزمایشی
تحلیل آزمون‌ های آزمایشی
جلسات انگیزشی و توسعه فردی
جلسه انگیزشی/توسعه فردی
معرفی رشته های دانشگاهی
معرفی رشته های دانشگاهی

ویژگی های طرح مشاوره اجو جم (edu gem)

توی این طرح، تمام نیازهای شما به عنوان یک دانش آموز اعم از:

برنامه ریزی شخصی بصورت آنلاین و حضوری، تعیین هدف، جلسات انگیزشی ماهیانه، تست‌های روان شناسی، آزمون از برنامه مطالعاتی، تحلیل آزمون های آزمایشی، تماس و گزارش عملکرد به والدین، چک شبانه عملکرد داوطلب، معرفی رشته‌های دانشگاهی، آموزش روش مطالعه موثر، آموزش روش اصولی آزمون دادن،  مدیریت زمان، مدیریت و کنترل هیجانات و احساسات و …  بررسی شده و برای هرکدام از آنها راهکاری کاربردی و عالی طراحی شده که در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

در ادامه به توضیح بیشتر میپردازیم.

برنامه ریزی درسی شخصی سازی شده

ما اعتقاد داریم که برنامه درسی باید متناسب با شرایط هر دانش آموز تنظیم شود و اصطلاحا نمیشود برای همه یک نسخه پیچید. در جلسات مشاوره خصوصی اجو جم، برنامه درسی شخصی برای شما تنظیم خواهد شد.

این برنامه کاملا مطابق نیاز، هدف، برنامه کلاسی و درسی شما خواهد بود و بصورت روز به روز تنظیم میشود. یعنی شما میدونید هر روز چه درس هایی، چه بخش هایی و چه تست هایی باید بزنید!

بازه برنامه ریزی در طرح اجو جم ۱۴ روزه هست، یعنی در طول ماه شما دو برنامه ی دو هفته ای از ما دریافت خواهید کرد.

برنامه ریزی درسی شخصی سازی شده
گزارش گیری شبانه برنامه درسی

چکینگ شبانه (ارسال گزارش درسی به مشاور)

موفقیت تحصیلی و اجرای برنامه درسی، نیاز به پایش مداوم داره. پس دانش آموزِ همراه ما، باید به صورت شبانه چک بشه و گزارش کارش رو به مشاور انتقال بده، اعم از روند مطالعاتی هفتگی‌اش، امتحانات مدارس، آزمون های آزمایشی و ….

در واقع درسته که جلسات مشاوره شما به صورت هفتگی برگزار میشه، اما باید به صورت مرتب با مشاور تحصیلی خودتون د ارتباط باشید و او رو ار نحوه اجرای برنامه درسی و عملکرد روزانه تون آگاه کنید. اینجوری شما احساس میکنید در مسیر رسیدن به اهداف درسی و تحصیلیتون تنها نیستید و یک رفیق و مشاور دلسوز همراه و پیگیر کارتون هست!

تحلیل آزمون های آزمایشی

هر دانش آموزی لازم داره که در روند مطالعاتی خود، غیر از آزمون های مدرسه، خودش رو با آزمونی که طراحی غیر از استاد خودش داره و در مقیاسی فراتر از مدرسه خودش بسنجه تا متوجه جایگاه علمی و مختصات خودش بین رقباش بشه. طبیعی هست که این آزمون بعد از اعلام نتایج باید تحلیل بشه تا داوطلب متوجه نقاط ضعف و قوت خودش بشه و بعد بر این اساس برنامه مطالعاتی اش تنظیم بشه …

در خیلی از مدارس و مراکز این آزمون ها برگزار میشن ولی تحلیل نمیشن…

تحلیل نکردن آزمون به نوعی مساوی با اصلا آزمون ندادن است.

تحلیل آزمون های آزمایشی
معرفی رشته های دانشگاهی

معرفی رشته های دانشگاهی

گام بعدی در کنار این مباحث معرفی کامل رشته های دانشگاهی و تفاوت ها و شباهت های مابین آنهاست تا شما بتونید برای سال تحصیلی خودتون هدفگذاری مناسبی انجام بدید. یکی از مشکلات زمان انتخاب رشته این هست که افراد گاهی رشته ای رو انتخاب می کنند و چند سال از زندگیشون رو در اون مصرف می کنند که ممکنه شناخت کافی ازش نداشته باشند و وقتی که وارد دانشگاه میشن یا حتی گاهی از اون فارغ التحصیل میشن تازه متوجه میشن کل مسیر رو اشتباهی اومدن.

توضیحات کافی در مورد آینده کاری، ادامه تحصیل، نقاط ضعف و قوت، وضعیت اپلای با رشته های مختلف و … را خواهیم داشت.

جلسات انگیزشی و توسعه فردی

در کنار این مراحل جلسات انگیزشی و توسعه فردی برای پرورش یک مدیر یا حتی یک رهبر جوان نسل آینده را هم در دستور کار داریم.

نیاز به جلسات خودشناسی داریم و برای این کار تست های روان شناسی و مصاحبه های حضوری خواهیم داشت که به افراد کمک کنه تا درک درست تری از خودشون و تونائی هاشون داشته باشند.

جلسات انگیزشی و توسعه فردی

آموزش روش مطالعه موثر و خلاصه نویسی

تو این طرح در مراحل اولیه، آموزش کامل روش مطالعه موثر و خلاق دروس رو با هم خواهیم داشت، اینکه اصلا چجوری باید مطالعه کنیم و چجوری باید خلاصه برداری یا فیش نویسی کنیم.

شاید شنیده باشید که خیلی از بچه ها اوایل سال با کلی ذوق و شوق سر کلاس ها میان و شروع به آموزش و نوشتن جزوات و خلاصه نویسی می کنند ولی در اواسط مسیر بی خیال میشن!!! چرا؟!

دلیلش این هست که روش مطالعه و خلاصه نویسی غلط دارند و بعد احساس می کنند که اصلا این کار (یعنی خلاصه نویسی و فیش برداری) خیلی کار بیخودی هست و فقط دارن زمان تلف می کنند.

آموزش روش تست و تمرین

بعد از این مرحله، آموزش روش های تست و تمرین (تشریحی و تستی) و بعد از اون آموزش مهارت های لازم برای آزمون دادن تو دستور کارمون قرار می گیره.

یه نکته کلیدی همین جا باید تذکر بدیم اون هم این هست که اصلا هدف تمرین، تبدیل دانش به مهارت هست. حالا اگه اطلاعات و دانش داشته باشیم ولی مهارت بکارگیری از اونها رو نداشته باشیم به مرور زمان دچار درماندگی میشیم و این احساس ناکامی و شکست، ما رو دچار عدم اعتماد به نفس و اضطراب می کنه و باعث میشه کیفیت کار پائین بیاد و در خیلی از موارد افراد با کلی توانائی عقب بکشند و از ادامه مسیر منصرف بشن و اگر هم ادامه بدن دیگه نه اون شور و شوق رو دارند و نه اندازه قدرت یا هدفشون کار می کنن…

آموزش روش تست و تمرین

ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی اجو جم (edu gem)

برای ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی اجو جم کافیه از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۸ با شماره ۲۲۸۶۱۴۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به تلگرام و واتساپ ما به شماره ی ۰۹۰۳۲۴۵۲۵۶۶ پیام بدید.