طرح مشاوره EDU GOLD

| ظرفیت محدود!

ورود | ثبت نام

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg1.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg2.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg3.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecopy() expects parameter 2 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0
captcha

اردو و پانسیون مطالعاتی نوروز ۱۴۰۳

اردو عید 1403 حامد مظفری نیا

اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۳ حامد مظفری نیا

اردوی عید ویژه دختران

مرکز زندگی برازنده من سال هاست که در ایام تعطیلات نوروزی، در  باشگاه مطالعاتی نوروزی خود با شعار قهرمانان جدی می شوند، میزبان تعداد زیادی از داوطلبان کنکور سراسری و دانش آموزان پایه که قصد یک جمع بندی فوق العاده را دارند، می باشد. برای آشنایی با مرکز زندگی برازنده من روی آن کلیک کنید.

در باشگاه مطالعاتی عید نوروز ۱۴۰۳ (اردوی عید ۱۴۰۳)  با هدف ایجاد تغییر و تحول اساسی در تفکر و سپس اقدام و عمل جدی، سعی در ایجاد یک اکوسیسم و اتمسفر فوق العاده هم به لحاظ انگیزشی و هم به لحاظ آموزشی گردیده است.

شاید به جرات مهمترین نتیجه این پانسیون مطالعاتی نوروزی شنیدن این جملات از دانش آموزان باشد که:

  • من تازه متوجه شدم، اصلا درس خوندن یعنی چی؟!!!
  • من بالاخره تونستم یه روز بالای ۱۰ الی ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشم!!
  • واااای باورتون میشه من ۱۰ روز هست که دارم روی ۱۰ الی ۱۲ ساعت متمرکز مطالعه می کنم و گوشی ندارم!!
  • من ۱۰۰۰ نمره تراز شد کردم!!
 

و از همه مهمتر اثری است که برای ۱۰۰ روز حیاتی پس از برگزاری اردوی نوروزی ایجاد می کند و آن هم ایجاد شور و انگیزه بسیار زیاد و قابل تحمل کردن فشار مطالعاتی است که به واسطه ایجاد اعتماد به نفس در اثر دستاوردهای مطالعاتی در ایام نوروز به دست می آید. 

روزهای برگزاری

نیمه اول: دوم تا ششم
نیمه دوم: هشتم تا دوازدهم

محل برگزاری اردو عید

تهران، دانشکده برق خواجه نصیر (اتوبان رسالت)

ساعت اردو مطالعاتی

۷:۳۰ صبح الی ۲۰:۳۰ شب

آشنایی کامل با ویژگی‌های اردوی عید ۱۴۰۳ حامد مظفری نیا

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

پانسیون مطالعاتی چیست؟

شاید یکی از مسائلی که پانسیون مطالعاتی عید یا همان اردوی عید نوروزی را به طور جدی از بازه های زمانی دیگر ممتاز و جدا می کند این باشد که در بازه های زمانی دیگر مثل اواخر شهریور و یا دی ماه کلاس‌ها که تعطیل می‌شوند دانش آموزان تعطیل هستند، ولی خانواده ها همچنان درگیر کار و فعالیت های روزمره؛ اما در ایام نوروز این قضیه کاملا حالت عکس به خود می گیرد به این معنی که همه اعضای خانواده تعطیل می شوند و دانش آموزان این بار با توجه به نزدیک شدن زمان کنکور و نیاز به جمع بندی آموخته ها به شدت نیازمند به مطالعه و کار و فعالیت متمرکز هستند و یکی از مهم ترین سوالات داش اموز این هست که در ایام عید چجوری درس بخونم؟ عید چه درسی رو جمع بندی کنم؟ و … که در ادامه به شما راهکار خواهیم داد.


شاید یکی از مهمترین دغدغه‌های دانش آموزان و خانواده ها در این ایام، مواردی از این قبیل باشد که:

  • به دلیل تعطیل بودن سایر افراد خانواده تا دیروقت ظهر می خوابند یا شب ها تا دیر وقت بیدار هستند و فضای خانه برای مطالعه خیلی مناسب نباشد
 
  • نگرانی خیلی ها از رفت و آمدهای نوروزی، دید و بازدید های فامیل، سر و صدای ناشی از آن و نیز دخالت و گاهی اظهارنظرهای نسنجیده و حتی مقایسه دانش آموزان با دیگران باشد.
 
  • خیلی ها مشکلاتی از این دست دارند که فضا ( متراژ ) آپارتمان ها کوچک هست و زمانی که همه افراد با هم برای مدت طولانی در منزل هستند فضایی آرام و راحت و کافی برای مطالعه و تمرکز ندارند
 
  • گروه دیگری نگران این موضوع هستند که کلی عوامل حواس پرتی از قبیل تلویزیون ، گوشی تلفن ، اینترنت ، تخت خواب و حتی امکان گفت و گو با خانواده باعث شود تا نتوانند مدیریت کافی روی ذهن و اراده خودشان داشته باشند و این بازه زمانی بسیار مهم را به لحاظ ارزش معادل یک ماه مطالعه می باشد را از دست بدهند.  

 

اردوی مطالعاتی نوروز مرکز زندگی برازنده من

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

اهمیت بازه طلائی عید نوروز برای مطالعه

مهمترین شاخصه بازه نوروزی و اردوی عید جمع بندی مطالب هست. با توجه به اینکه در ماه خرداد دانش آموزان در گیر امتحانات نهائی هستند و نمرات این امتحانات بصورت قطعی و با تاثیر ۵۰% اعمال خواهد شد، کاملا طبیعی است که هر دانش آموزی در این ماه ( خرداد ) درگیر مطالعه بصورت تشریحی جهت کسب معدل بالا و ساختن تراز مطلوب برای سوابق تحصیلی باشد. پس برای ۵۰ % دیگر ( یعنی قسمت های تستی ) که شامل دروس تخصصی سال های دهم و یازدهم و دوازدهم می باشد تنها ماه فروردین و بخشی از اردیبهشت در اختیار ایشان است.

 

نکته مهم دیگر این است که تا پایان اسفند ماه اساتید ارجمند در کلاس های درس مشغول به تدریس مطالب جدید هستند و دانش آموزان هم به تبع آن در حال مطالعه و تمرین و رفع اشکال دروس جدید هستند و شاید امکان اینکه بطور جدی و متمرکز درس های گذشته را جمع بندی نمایند نداشته باشند. این بازه زمانی ( اردوی نوروزی و ایام عید ) بهترین فرصت برای آخرین جمع بندی اساسی دانش آموزان می باشد. به شرطی که از برنامه مطالعاتی درست و با توجه به نقاط ضعف و قوت خود استفاده نمایند تا به جای هدر رفتن زمان، در این زمان محدود با توجه به نقاط قوت به حداکثر کارائی دست یابند.

 

با توجه به اینکه داوطلبان در این ایام کلاس درسی ندارند، لذا می توانند حداکثر ساعت مطالعاتی مفید را استفاده نمایند به همین دلیل در صورت استفاده کامل از برنامه جمع عید به جرات می توان گفت که دو هفته نوروز به اندازه یک ماه فرصت مطالعاتی و امکان پیشرفت دارد.

 

ویژگی‌های اردو مطالعاتی عید

ممکن است در فضای جلوی منزل شما یک پارک فوق العاده با مناظر زیبا و تجهیزات ورزشی باشد ولی در شما انگیزه اینکه هر روز به پارک بروید و مشغول ورزش بشوید ایجاد نشود. حالا اگر شما در یک باشگاه ثبت نام کرده اید که وسایل ورزشی دارد و عده ای با جدیت هر روز مشغول تمرین هستند، مربی ای هست که منتظر شماست تا به شما برنامه بدهد و روند اجرای شما را کنترل کند، موسیقی پخش می شود و همه مشغول ورزش و تمرین هستند!!! حالا چه؟!

قبول کنید که در این حالت انگیزه شما برای ورزش کردن خیلی بیشتر از حالت اول است.

پانسیون مطالعاتی مرکز زندگی برازنده من در ایام نوروز دقیقا باشگاه مطالعاتی عید شماست. مربی هر روز منتظر شماست که بیایید. ناظران کنار شما هستند که خسته نشوید و درجا نزنید. کلی داوطلب جدی و پر انرژی هر روز در این باشگاه (اردوی نوروزی) مطالعاتی هستند که خودش ایجاد انگیزه برای ادامه این مسیر می کند.

در ادامه ویژگی های ممتاز پانسیون مطالعاتی عید مرکز زندگی برازنده من رو باهم بررسی میکنیم.

مطالعه متمرکز در محیطی آرام و افزایش بازدهی

اردوی مطالعاتی نوروز 1403

فضای مطالعاتی شما طوری ساماندهی شده که سر و صدای اضافی نداشته باشد. یعنی افراد در محیطی نسبتا ثابت و نسبتا ساکت مشغول مطالعه خواهند شد. این سکوت نسبی و نظم و آرامش ایجاد تمرکز لازم و کافی برای یک مطالعه عمیق را فراهم می کند و باعث میشود راندمان شما ده ها برابر شود. در یک محیط آرام و به دور از عوامل حواس پرتی، میتوانید ساعت های مفیدی به مطالعه و جمع بندی دوس خود بپردازید و حداکثر بازدهی خود را داشته باشید.

حضور اساتید برتر کنکور در اردوی نوروزی

در مدت زمان برگزاری اردوی نوروزی اساتید برجسته کنکور در زمان های مشخص که به اطلاع داوطلبان می رسد در محل برگزاری اردو جهت رفع اشکال حضور خواهند داشت. ناگفته نماند که حضور این اساتید و سروران گرامی نه تنها برای رفع اشکال دانش آموزان صورت خواهد گرفت که باعث ایجاد شور و شوق و انگیزه بیشتر در دانش آموزان می شود.

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

برنامه ریزی شخصی درسی برای بازه طلایی عید

بدون تردید یکی از مهمترین قسمت های اردوی نوروزی داشتن برنامه مطالعاتی درست و منظم با توجه به نقاط ضعف و قوت داوطلب می باشد. به همین منظور برای داوطلبان مراکز تحت پوشش مرکز زندگی برازنده من با هماهنگی اساتید و طی جلساتی به بررسی دقیق قسمت های مهم و اثربخش با توجه به وضعیت کلاس های دواطلبان برنامه مطالعاتی تنظیم و در اختیار داوطلبان قرار خواهند گرفت. بعد از آن داوطلبان با توجه به شرایط و وضعیت خودشان در صورت نیاز به شخص سازی می توانند با مرکز هماهنگ و با مشاورین اقدام به شخص سازی برنامه با توجه به نیازها و شرایط تحصیلی خود نمایند.

 

اما داوطلبانی که در مراکز تحت پوشش نیستند، در صورتی که از مشاوران خودشان برنامه داشته باشند، می توانند در پانسیون نوروزی در کنار سایر داوطلبان مطابق برنامه خودشان حرکت نمایند و در غیر اینصورت می توانند با مشاورین مرکز یک جلسه مشاوره داشته باشند و تمام مستندات آموزشی خودشان ( کارنامه ترم اول و کارنامه آزمون های آزمایشی ) را ارائه نمایند تا برنامه ای مطابق با نقاط قوت و ضعف خودشان در جهت حداکثر بهره وری در این ایام را دریافت نمایند.

برنامه مطالعاتی دانش آموزان با توجه به اهمیت و بودجه‌بندی مطالب و رعایت پیش نیازهای مباحث و تاثیرگذاری روی سایر مباحث و با نظر اساتید حرفه‌ای مرکز زندگی برازنده من تنظیم می‌شود. اگرچه با توجه به شرایطی که دانش آموزان دارند گاهی نیاز هست که مباحثی حذف یا اضافه بشود که این امر توسط مشاورین مرکز انجام می‌پذیرد.

رفع اشکال درسی با پشتیبان ها

رفع اشکال درسی در اردوی مطالعاتی عید

طبیعی است که حضور اساتید بزرگوار در زمان های مشخص نمی تواند پاسخگوی تمام سوالات و نیازهای دانش آموزان در طول این بازه زمانی باشد. لذا به منظور پاسخ گویی به تمام سوالات و کمک مداوم به دانش آموزان در تمام لحظات اردوی نوروزی، پشتیبانان درسی (که البته خودشان جزو معلمین و دبیران نیز هستند) برای پاسخگویی به سوالات درسی شما در دروس ریاضی، حسابان، فیزیک، زیست، هندسه و گسسته، عربی و … به صورت مداوم در کنار داوطلبان هستند و ایرادات درسی آنها را برطرف میکنند.

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

برگزاری کارگاه های درسی رفع اشکال

طبیعی است که عده ای از داوطلبان ممکن است در بعضی از دروس یا مباحث به قدری مشکل داشته باشند که اصلا مساله رفع اشکال گرهی از کارشان را باز نکند.

این دسته از داوطلبان نیاز به آموزش گرفتن دارند، برای این عده از دانش آموزان کارگاه های آموزشی و رفع اشکال درسی برقرار می شود تا ابتدا مطالب برایشان جا بیفتد و بعد با مشخص کردن تمرین هایی کمک به جا انداختن مطلب برای ایشان می نماییم.

حضور مراقبین بصورت کامل در هر کلاس

پانسیون مطالعاتی عید نوروز

در تمام مدت اردوی نوروزی برای هر گروه از دانش آموزان، مراقبین مجزا مشخص شده است که کاملا مراقب برقراری نظم و انضباط در کلاس و اجرای صحیح برنامه مطالعاتی توسط دانش آموزان باشند.

اجرای برنامه توسط پشتیبانان و مشاورین اردوی نوروزی چک می‌شود، تا شما در زمان های مشخص شده بتوانید به بالاترین حد از جمع بندی خود بصورت موثر و کارآمد برسید.

تمرین نظم، برنامه ریزی و روتین صحیح مطالعه به مدت ۱۰ روز

به جرات مهمترین ویژگی اردوی نوروزی و باشگاه قهرمانان تمرین نظم و انضباط فردی و بعد تبدیل آن به روتین زندگی هر داوطلب هست تا بعد از اتمام این دوره بتواند این روتین را در ۱۰۰ روز آینده و منتهی به کنکور مدوم تمرین کند تا به نتیجه دلخواه و مطلوب برسد. برای مثال هر روز صبح می بایستی تا ساعت ۷:۳۰ صبح در محل اردو حضور داشته باشند تا به موقع و راس ساعت مطالعه منظم خود را با آرامش شروع نمایند.

زمان های استراحت به طور دقیق مشخص و پیش از شروع اردوی نوروزی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در تمام طول اجرای اردوی نوروزی رعایت آن با جدیت تمام پیگیری می شود. این خود باعث می شود که بعد از پایان این دوره داوطلبان نسبت به کنترل زمان و ارزش وقت دیدگاه متفاوتی پیدا کنند و موجب کاهش پرتی و افزایش بهره وری می شود.

نکته مهم بعدی شرطی سازی خود به روش مطالعه اصولی، کنترل توجه و ایجاد تمرکز، مدیریت هیجانات و احساسات است که در صورت ایجاد در هر فرد باعث یک رشد چشمگیر در روند کاری و تغییر و تحول بنیادی در نتایج او خواهد شد.

در یک محیط آرام و به دور از عوامل حواس پرتی، میتوانید ساعت های مفیدی به مطالعه و جمع بندی دوس خود بپردازید و حداکثر بازدهی خود را داشته باشید.

حضور مشاورین در کل بازه اردو نوروزی و نظارت بر امور

اگر هنگام ورزش کردن بدانید که مربی در باشگاه حضور دارد و تمرینات شما را زیر نظر دارد، تمرین کردن حس و حالی جدی تری به خود می گیرد! در تمام طول اردوی نوروزی مشاوران و پشتیبان در کنار شما هستند. اما خبر مهم تر این است که در این بازه زمانی حامد مظفری نیا هم در کنار شماست. اگر داوطلبی در طول اجرای برنامه دچار مشکل بشود مشاوران مجموعه کنار او هستند که در اصلاح برنامه به او کمک کنند تا مسیر تغییر و تحول خود را راحت تر و با درک درست و اعتماد به نفس بیشتری طی کند.

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

پذیرایی ناهار و میان وعده در اردوی عید

این مورد در اردوی نوروزی اختیاری است. به این معنی که داوطلبان می توانند از منزل با خودشان غذا بیاورند و صبح به سلف تحویل بدهند تا در دستگاه قرار بگیرد و هنگام صرف ناهار گرم باشد و نیز می‌توانند تهیه غذا و پذیرائی را به عهده مجموعه زندگی برازنده من قرار بدهند. به رسم سال های گذشته تهیه غذای ناهار از بهترین کیترینگ های تهران (فارسی) انجام می شود. در صورتی که پذیرائی به عهده مجموعه باشد شامل یک میان وعده در طول روز هم خواهد بود.

پذیرایی در اردوی نوروزی مرکز زندگی برازنده من

روزهای برگزاری اردو نوروزی ۱۴۰۳

اردوی نوروزی ما به دو بخش تقسیم میشه:

بخش اول اردوی نوروزی ۱۴۰۳: دوم تا ششم فروردین

تعطیلات بین دو نیمه: هفتم فرودین

بخش دوم اردوی نوروزی ۱۴۰۳: هشتم تا دوازدهم فروردین

هدف اصلی از طراحی طول این دوره استفاده صحیح و اصولی از بازه زمانی عید نوروز می‌باشد.

همه ما می‌دانیم که مطالعه فشرده به این صورت، کاری فرسایشی است، در نتیجه دوره به دو بازه زمانی ۵ روزه تقسیم شده که بعد از دوره اول یک روز فرصت بازسازی و رفع خستگی باشد و دوباره برای ۵ روز دوم با قدرت و پرانرژی به بازی برگردیم.

مدت زمان برگزاری اردو مطالعاتی نوروزی ۱۴۰۳

مدت زمان برگزاری روزانه اردوی نوروزی از ساعت هفت و نیم صبح تا هشت و نیم شب می‌باشد.

از آنجاییکه هدف اصلی از برگزاری باشگاه مطالعاتی نوروزی ایجاد کردن و فراهم آوردن بازه زمانی کافی و فضای مطالعاتی آرام همراه با ایجاد انگیزه در داوطلبین کنکور سراسری برای پیشرفت تحصیلی و ارتقای تراز هست، پس یکی از مهم‌ترین کارها ارتقای همزمان کیفیت و کمیت با یکدیگر هست.

برای همین منظور برای رسیدن به درصد و تراز مطلوب و ایجاد تغییرات لازم نیاز هست که مدت زمان کافی در اختیار دانش آموز قرار بگیرد.

برای تامین این زمان، بازه زمانی هر روز اردوی نوروز ۱۲ ساعت و نیم می‌باشد که ۱۰ ساعت مفید مطالعاتی در اختیار دانش آموز قرار خواهد گرفت.

شهریه اردو نوروزی ۱۴۰۳

شهریه اردوی نوروزی برای ۱۰ روز مبلغ ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد که این مبلغ شامل پذیرایی و ناهار نمی باشد. بدیهی است داوطلبانی که تمایل به استفاده از سرویس پذیرائی و نهار دارند میبایست تمایل خود را جداگانه اعلام و نسبت به پرداخت هزینه بر اساس قیمت مصوب که متعاقبا اعلام خواهد شد، اقدام فرمایند.

پانسیون مطالعاتی عید نوروز در تهران

محل برگزاری اردو مطالعاتی نوروز ۱۴۰۳ در شرق تهران، دانشگاه خواجه نصیر (دانشکده برق) واقع در اتوبان رسالت و به صورت حضوری خواهد بود.

چجوری میتونم توی اردوی عید ثبت نام کنم؟

چرا باید اردوی عید رو شرکت کنیم؟

حالا شاید برات سوال پیش بیاد که، چرا اصلا اردوی عید ۱۴۰۲ رو باید شرکت کنم؟؟! توی یه جمله بهت بگم: اگه اولش فکر آخرش نباشی، آخرش یاد اولش می‌افتی!!! فکر کنم همه ما حداقل یه بار این جمله رو شنیده باشیم. عید نوروز دقیقا آغاز پایان ماجراجویی کنکوری ماست. واقعیت اینه که بعد از نوروز شاید مدارس و آموزشگاه‌ها نهایتا چهار یا پنج هفته کلاس داشته باشند و خب طبیعتا باید از نیمه شهریور تعطیل باشند، چون که دانش آموزان برای امتحانات نهائی باید آماده بشوند و غیر از موضوع امتحانات نهائی ترم دوم، شروع بازه همایش‌های جمع‌بندی و نکته و تست‌ها هم هست. پس باید دانش آموز ما زمان کافی برای مطالعه و تمرین و رفع اشکال داشته باشه. بعد از ایام امتحانات هم که دو سه هفته بعدش کنکور برگزار میشه، پس...
می‌بینید که دیگه زمان خاصی بعد از عید نوروز نیست و شعار بالا خیلی هم عجیب نیست! تا میتونی باید از این تعطیلات به بهترین شکل استفاده کنی.