طرح مشاوره EDU GOLD

| ظرفیت محدود!

ورود | ثبت نام

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg1.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg2.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg3.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecopy() expects parameter 2 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0
captcha

مشاوره و هدایت تحصیلی

طرح مشاوره اِجو جِم با حامد مظفری نیا (Edu Gem)

طرح مشاوره اِجو گُلد با مشاورین ارشد (Edu Gold)

طرح مشاوره اِجو سیلور با پشتیبانان ارشد (Edu Silver)

مشاوره تحصیلی زندگی برازنده من

مشاوره و هدایت تحصیلی مجموعه جلساتی است که توسط اساتید و افراد حرفه ای برگزار خواهد شد و طی آن دانش آموزان توانایی سنجی می شوند. طی این جلسات دانش آموزان بر اساس علایق، استعداد، نمراد و … در گروه بندی های خاصی برای انتخاب رشته قرار می گیرند. در این جلسات اساتید با بررسی ویژگی های شخصیتی و توانایی دانش آموزان بهترین راه را در اختیار آنها قرار می دهند و همین امر سبب شده که مراجعه به مراکز مشاوره تحصیلی پیش از هر انتخاب برای ادامه مسیر تحصیل به یک امر مهم تبدیل شود.

 

مشاوره تحصیلی پایه دهم

مشاوره های کمک درسی و آماده سازی دانش آموز برای ورود به مرحله جدید از زندگی از مهمترین اقداماتی است که طی مشاوره و هدایت تحصیلی پایه دهم انجام می گیرد. در این پایه مهارت های فردی دانش آموز مورد بررسی قرار گرفته و با ایجاد یک برنامه تعادل و برنامه ریزی دقیق بر اساس منابع و امکانات موجود؛ دانش آموز به سمت رشته و شغل ایده آل هدایت خواهد شد.

مشاوره تحصیلی پایه یازدهم

برای یادگیری دروس در پایه یازدهم به برنامه ریزی اصولی نیاز دارید، مشاوره و برنامه ریزی درسی در پایه یازدهم علاوه بر کمک به یادگیری بهتر دروس، باعث شناخت نقاط ضعف و یافتن راهی برای برطرف کردن آن ها می شود. طی این مشاوره درسی، دروس دانش آموز آنالیز و بر اساس توانایی های او طبقه بندی می شوند.

مشاوره تحصیلی پایه دوازدهم

در این مقطع دریافت مشاوره و هدایت تحصیلی از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که فرد باید برای انتخاب رشته دانشگاهی آماده شده و در کنار آن بتواند دروس پایه دوازدهم را پشتیبانی کند. در این سال سرنوشت ساز مهمترین وظیفه مشاور تحصیلی، افزایش سطح یادگیری، کاهش اضطراب و بالا بردن میزان اعتماد بنفس دانش آموز است تا بتواند با کمترین حد استرس، خود را برای آزمون کنکور آماده کند.

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

هر دانش آموز برای موفقیت در مقاطع تحصیلی باید بهترین روش آموزش و یادگیری را در پیش بگیرد، گاهی فرد استعداد و توانایی زیادی برای یادگیری دارد اما روش استفاده از آن را نمی داند. مشاوره و هدایت تحصیلی مجموعه اقداماتی است که توسط اساتید حرفه ای اجرا شده تا دانش آموز بتواند با صرفه جویی در وقت و هزینه، بهترین راه برای رسیدن به نتیجه دلخواه را تجربه کنند.

 

مرکز مشاوره زندگی برازنده من، با ارائه جدید ترین متد های مشاوره در سراسر ایران شرایط را برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین فراهم نموده و افراد می توانند بدون صرف هزینه رفت و آمد از مزیت تجارب اساتید بزرگ در این زمینه بهره مند شوند. ارائه برنامه ریزی های دقیق و منظم، پیگیری شبانه روزی، برنامه های روزانه و هفتگی بر اساس توانایی هر دانش آموز، تعیین هدف ، دسترسی ۲۴ ساعته، مشاوره های انگیزشی از مهم ترین ویژگی های اساتید و مشاوران حرفه ای در این مجموعه به شمار می آید.

مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی خصوصی بهترین روش برای شرکت در کنکور است، بر این اساس دانش آموز می تواند به دور از شلوغی و تنش هایی اطراف بهترین مشاوره درسی را دریافت کند. طی جلساتی که توسط اساتید و مشاوران برای دانش آموز برگزار می شود، هدف اصلی قبولی در رشته مورد نظر است اما دانش آموز به گونه ای آماده می شود که رسیدن به هدف برای او تبدیل به اجبار نباشد. 

طی جلسات مشاوره تحصیلی کنکور ابتدا علایق فرد در نظر گرفته شده و سپس بر اساس آن دروس لازم در قالب برنامه روزانه مشخص خواهد شد. کنترل استرس، رفع ناهنجاری های تحصیلی، برطرف کردن مشکلات روحی دانش آموز، افزایش قدرت یادگیری، تقویت حافظه ، یادگیری روش های جدید و سریع حل مسائل و … از مهم ترین آموزه ها در جلسات مشاوره تحصیلی کنکور به شمار می آید.

مشاوره تحصیلی آنلاین

این نوع مشاوره عملکرد کاملا مشابه با مشاوره تحصیلی حضوری دارد و مناسب افرادی است که به دلایل مختلف امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند. جلسات مشاوره تحصیلی آنلاین به روش های مختلف و از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی برگزار می شود و دانش آموز تمام اصول و راهکارهای لازم را دریافت می کند.

اهمیت داشتن مشاوره تحصیلی

بدون شک بهره مندی از حضور مشاور تحصیلی راه رسیدن به موفقیت را برای دانش آموزان فراهم می کند. بر اساس مشاوره درسی که توسط اساتید حرفه ای انجام می شود، مسیر درست و امکانات مورد نیاز مشخص و اهداف نشانه گذاری خواهند شد. طی مشاوره و هدایت تحصیلی راه های رسیدن به اهداف بر اساس علایق و خواسته های دانش آموز مشخص می شود تا حس اجبار و خستگی به او القا نشود.

از دیگر دلایلی که وجود مشاور تحصیلی را الزامی می کند، شناخت روشی برای استفاده درست از زمان و پول است، این افراد بر اساس تجارب، علم، دانش و آگاهی کامل در این زمینه به شما کمک می کنند که چگونه زمان و دارایی خود را در جهت رسیدن به موفقیت های تحصیلی بکار بگیرید.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی

مجموعه مشاور تحصیلی مظفری نیا به عنوان یکی از بهترین مراکز در این زمینه همواره شما را با چالش های درسی متفاوت همراه می کند. در این مجموعه علاوه بر اصول و برنامه ریزی درسی، مشاوره های انگیزشی نیز به دانش آموز ارائه می شود. متد های روانشناسی که به فرد کمک می کند تا بتواند استرس و اضطراب دوران پیش از کنکور را کنترل کند، این مشاوره ها بر اساس متد های روانشناختی ارائه و اجرا می شود.

هزینه مشاوره تحصیلی

در مرکز مشاوره تحصیلی مظفری نیا امکان شرکت در کلاس های مشاوره و هدایت تحصیلی با برترین اساتید کشور به صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است، بر این اساس شما می توانید پاسخ هر سوال خود را به صورت کلاس خصوصی از اساتید حرفه ای بپرسید و بهترین راه حل های کنکوری را برای آن دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق درباره نحوه ثبت نام و هزینه شرکت در کلاس ها می توانید از روز از روز شنبه تا چهارشنبه با شماره ۲۲۸۶۱۴۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم تماس را در انتهای صفحه پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

مشاوره تحصیلی مرکز زندگی برازنده من

مرکز توانمندسازی نوجوانان و جوانان زندگی برازنده من در راستای سفر قهرمانی زندگی این قهرمانان دوست داشتی، سال‌هاست که عهده دار یکی از قسمت‌های پر از فراز و فرودش هست، اون هم قسمت درس خوندن و مشاوره درسی و مشاوره تحصیلی!

ما در مجموعه زندگی برازنده من، هدف اصلیمون توانمند سازی نوجوانان و جوانان  برای ساختن یک زندگی برازنده و در شان خودشون هست و خب این طبیعی هست که آموزش و درس خواندن و پیشرفت و هدایت تحصیلی بچه‌ها شاید یکی از قسمت‌های خیلی مهم این مسیر باشه.

هفت گام مهم جلسات هدایت تحصیلی

خب همونطور که گفتیم مرکز زندگی برازنده من، با مربیگری سید حامد مظفری نیا،  سال‌هاست در حوزه مشاوره تحصیلی فعالیت‌های درخشان داشته. ما تو قدم اول بررسی می‌کنیم که اصلا هدف و خواسته اصلی خود نوجوان و قهرمان اصلی قصه چیه؟!

چکیده سال‌ها تجربه‌ی ما برای ترسیم کارآمدترین مسیر مشاوره و هدایت تحصیلی در گام‌های زیر آورده شده:

گام اول: خوب گوش دادن!​

گاهی پدر و مادرها بخاطر ایجاد محدودیت‌های زیاد و نادیده گرفتن توانایی‌ها و استعدادهای واقعی فرزندشون و فقط بخاطر اینکه موفقیت رو در رشته یا شغل بخصوصی می‌بینن، جلوی پیشرفت و شکوفا شدن فرزندشون رو می‌گیرن. گام اول در مرکز مشاوره تحصیلی زندگی برازنده من خوب گوش کردنه. اول باید خوب به حرف‌های قهرمان قصه (دانش آموز) گوش کنیم! تو حرف‌های بچه‌ها کلی کلید واژه‌ست که ما رو به سمت توانایی و استعدادهاشون راهنمایی میکنه.

گام دوم: تست‌های روانشناسی

تو قدم دوم جلسه مشاوره تحصیلی، با اجرای آزمون‌های روان‌شناسی استاندارد  و تحلیل تخصصی‌شون توسط مشاورین دپارتمان تحصیلی زندگی برازنده من، از این توانایی‌ها در او مطمئن می‌شیم.

خیلی اوقات چیزی که فکر میکنیم، با چیزی که آزمون‌ها به ما میگن مغایرت داره، که برای گرفتن تصمیم درست باید حتما از یک مشاور کاردرست و مسلط کمک بگیریم.

گام سوم: هدفگذاری

بعد از اینکه شناخت تقریبا خوبی از پتانسیل‌ها به دست آوردیم، حالا نوبت مشخص کردن چشم انداز و کمک گرفتن از اصول هدفگذاری هست.

یه جورایی انگار می‌خوایم مقصد رو مشخص کنیم و آماده بشیم برای حرکت به سمتش.

شما آماده‌ این سفر هستید؟!

گام چهارم: اقدام عملیاتی

گام چهارم مشاوره و هدایت تحصیلی، مشخص کردن ماموریت و راه‌های دستیابی به هدف هست.

خیلی از افراد می دونن که توانائی، استعداد و هوش خیلی خوبی دارند ولی فقط به دلیل اینکه راه های عملیاتی کردن پتانسیل و توانائی‌های خودشون رو نمی‌دونند بعد از مدتی که کار می‌کنند، احساس عدم کارائی و ناتوانی می‌کنند. پس مشخص کردن نقشه راه از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار هست.

گام پنجم: آموزش اصول مدیریت

قدم پنجم در مسیر مشاوره درسی و تحصیلی، آموزش اصول مدیریت هست؛ اما مدیریت چی؟

مدیریت زمان و وقت ارزشمندمون که یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های ماست. مدیریت احساسات و هیجان‌هامون که اگه بلد نباشیم شاید یکی از کاری‌ترین ضربه‌هامون رو از همون‌ها بخوریم.

همچنین مدیریت برنامه‌هامون و اصولی‌ترین روش اجرای کارها رو!

گام ششم: تقویت انگیزه و مهارت تاب آوری​

بعد از همه این‌ها، حالا باید مداوم روی انگیزه و اراده خودمون کار کنیم تا توی این مسیر فرسوده نشیم.

کار درس خوندن بچه ها دقیقا مثل ساختن یه خونه یا پایان دادن به یک جنگه!!! آره درست شنیدید!

هر چی جلوتر میریم بیشتر به خودش حالت فرسایشی می‌گیره پس اگر به مهارت‌هایی مثل تاب آوری و تولید انرژی مجهز نباشیم ممکنه هرگز مقصد فوق العاده‌ای که براش سفر رو شروع کردیم نبینیم.

گام هفتم: رشد و افزایش بهره وری

در قدم هفتم وقتی همه چی خوب پیش میره حتما یکی از مهم‌ترین کارها این هست که از خودمون بپرسیم که دیگه چه کاری می‌تونیم انجام بدیم که کارایی و بهره‌وری‌مون رو افزایش بدیم؟!

دیگه چه کارهایی میشه انجام داد که مرز خودمون رو توسعه و سطح خودمون رو یه مرحله دیگه بالاتر ببریم؟!

جلسات مشاوره تحصیلی شامل چه چیزهایی میشه؟

برای هماهنگی جلسات مشاوره و هدایت تحصیلی چیکار کنم؟!

شاید سوال شما هم باشد ...

سوال اساسی و مهم این است که آیا سیستم فراگیری و یادگیری و تمرین همه دانش آموزان مثل همدیگه است؟

قطعا جواب منفیه!

پس به همین دلیل مرکز تخصصی مشاوره و هدایت تحصیلی زندگی برازنده من، با تجربه سال‌ها کار کردن در این زمینه برای هر کدام از مراجعین خود برنامه اختصاصی ویژه خودشان را با توجه به اهداف و نیازها و مسائل خاص خودشان برنامه ریزی می‌کند.

درک این مساله که نوجوان ما دنیا و خودش را چطوری می‌بیند و اصولا چه درکی از جهان و چه نقشی از خود در آن را انتظار داره خیلی در کار کمک به رشد و پرورشش اهمیت داره.

مهم‌ترین ویژگی و امتیاز مشاوره‌های فردی که به صورت خصوصی برگزار میشه این هست که برنامه‌های درسی دانش آموز با توجه به برنامه‌های اساتیدش، امتحان‌های مدرسه، امتحان‌های آزمایشی که داره و با توجه به سطح او در اون لحظه تدوین میشه.

هدف ما در نوشتن این برنامه‌های شخصی این هست که با تعیین اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت با یک شیب منطقی و ملایم برای پیشرفت، با در نظر گرفتن سطح علمی و پشتوانه تحصیلی از گذشته و هدفی که دانش آموز داره و قبلا در موردش باهاش حسابی گفتگو شده، ویژه و منحصرا برای خودش نوشته بشه تا قابلیت اجرائی پیدا کنه و بتونه براش موثر و مفید باشه. 

و البته که در این مسیر ما کنار او هستیم.

جلسات مشاوره‌ تحصیلی به صورت خصوصی و فرد به فرد برگزار میشه. هر دو هفته یک بار شما یک جلسه‌ی حدودا یک ساعته با مشاور خودتون خواهید داشت که ضمن تحلیل عملکرد هفته‌های پیشین، برنامه درسی جدید برای دو هفته‌ی آینده به شما داده میشود.

تدوین برنامه درسی فقط یک بخش از جلسات شماست.

در واقع این جلسات مانند این است که شما یک مربی ماهر که قبلا این مسیر را بخوبی طی کرده‌ست کنار خود دارید که دائما از نظر مدیریتی، روانشناسی، انگیزشی و عملکردی شما رو راهنمایی میکنه.

برای هماهنگی جلسات مشاوره میتونین از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر با مرکز زندگی برازنده من در تماس باشید و یا با پر کردن فرم بالا منتظر تماس از سمت ما باشید.