طرح مشاوره EDU GOLD

| ظرفیت محدود!

ورود | ثبت نام

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg1.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg2.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecreatefrompng(https://mozafarinia.com/wp-content/themes/ostadsho/assets/images/bg3.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0

Warning: imagecopy() expects parameter 2 to be resource, bool given in /home/mozafar4/public_html/wp-content/themes/ostadsho/functions.php on line 0
captcha

معرفی رشته‌های دانشگاهی

خیلی از داوطلبان وقتی وارد دانشگاه میشن تازه متوجه میشن که رشته‌ای که دارند می‌خونن با چیزی که توی ذهنشون بوده خیلی تفاوت داره و خلاصه کلی توی ذوقشون میخوره. طبیعی هست که یک سری از رشته‌های دانشگاهی بخاطر عمومی بودنشون و یا بخاطر نیاز جامعه تعامل بیشتری با مردم دارند و برای اکثر ما شناخته شده هستند، اما باز هم بیشتر رشته‌های دانشگاهی برای دانش آموزان ممکنه تصویری کلی و مبهم داشته باشه و با اون‌ها خیلی آشنا نباشند. به همین خاطر ما همیشه در جلسات مشاوره تحصیلی مجموعه مون ساعت هایی رو اختصاص میدیم به معرفی رشته های دانشگاهی و نقاط ضعف و قوت اونها تا دانش آموزان بتونن با دید باز برای آینده شون تصمیم بگیرند. 

معرفی رایگان رشته‌های دانشگاهی

برای آشنایی بیشتر شما با رشته‌های درسی دانشگاهی، ما هر رشته دانشگاهی و ویژه هر رشته درسی رو به طور کامل همراه با بررسی نقاط قوت و ضعف، بازارکار، وضعیت اپلای و ادامه تحصیل، تیپ‌های شخصیتی مناسب با رشته دانشگاهی، تجربه دانشجویان اون رشته و … برای شما آماده کردیم که میتونین بصورت کاملا رایگان به اون‌ها دسترسی داشته باشین و مطالعه کنین.

جلسات مشاوره آشنایی با رشته‌های دانشگاهی

اگه مقاله‌های قرار داده شده در بخش بالایی رو خوندین و همچنان در بحث رشته‌های دانشگاهی تردید و ابهام دارین، میتونین از جلسات مشاوره مرکز ما که ویژه معرفی و آشنایی با رشته های دانشگاهی هست استفاده کنین.

 

 

درواقع در این جلسات قراره به داوطلب یا متوجه بشه که با توجه به علاقه‌مندی خودش و البته استعدادش چه رشته‌هایی براش مناسب و یا متوجه بشه که باید برای رسیدن به هدفش چه تغییری در رشته یا کارش اعمال کنه؟!

توی جلسات مشاوره آشنایی با رشته‌های دانشگاهی مرکز زندگی برازنده من، به داوطلب و خانواده‌اش یه دید درست و واقع بینانه به همراه اطلاعات به روز از موارد تاثیرگذار در انتخاب رشته دانشگاهی داده میشه که شامل موارد زیر هست:

۱- آشنایی با رشته‌های دانشگاهی

اول اینکه رشته‌های دانشگاهی چی هستند؟ تعریف کاریشون چیه؟ واقعا بعد از فارغ التحصیلی در هر رشته درسی قراره چی کار کنند؟

۲- آشنایی با بازار کار رشته‌های دانشگاهی

اینکه آیا این رشته‌ها برای آینده‌ای که داوطلب ما فارغ التحصیل میشه کار داره؟

خود این مساله خیلی مهم هست چون با روند تغییرات خیلی سریعی که دنیا میکنه یه سری از رشته‌های دانشگاهی حذف میشه و دیگه در آینده کارائی نخواهند داشت و یه سری رشته‌های جدید قطعا میان و جایگزین میشن و یه سری رشته باید تغییرات اساسی پیدا کنند!

۳- بررسی مناسب بودن رشته دانشگاهی با توانمندی‌های شما

بررسی این مورد که یک رشته دانشگاهی چقدر با توانمندی‌های بالقوه شما هماهنگی داره، مسئله خیلی مهمی هست که باید قبل از انتخاب رشته به اون توجه کرد.

چجوری میتونم جلسه مشاوره داشته باشم؟

برای ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی اجو گلد کافیه از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۸ با شماره ۲۲۸۶۱۴۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به تلگرام و واتساپ ما به شماره ی ۰۹۰۳۲۴۵۲۵۶۶ پیام بدید.